XXL boyunda ekstra büyük tepe duşu.

Flash Player'ı buradan indirin (link)


Rainmaker Select
tepe duşu ve duş kolonu

Suyu yeni bir boyutta yaşayın

„Büyük duş“ meraklısı mısınız? En yeni hansgrohe XXL tepe duşunun adı Rainmaker Select'tir. Köşeli büyük boyutlu sprey diski size bol seçenekli sağlık hissinin yanı sıra büyük bir estetik haz verir.

Mükemmel duş hissi: Böylesine büyük bir sprey genişliği (580 veya 460 mm) ile duş almak şımartılma alışkanlığı haline gelir. Rainmaker Select modelinde seçim yapabileceğiniz sprey tipleri: Rain, Mono ve RainFlow (580) veya RainStream (460). Böylece vücudunuz tam bir yağmur duşu ile sarılacak veya bir şelale spreyi ile örtülecektir. Böylesine güçlü bir sprey tüm ağırlıkları yok eder ve harika zindelik katar.

Mükemmel tasarım: Rainmaker Select geniş alanlı, cam kaplamalı bir sprey diskine sahiptir. Beyaz fonu nedeniyle taze ve asil görünür. XXL tepe duşunu kişisel zevkinize ve banyo mimarinize göre taktırın. 580 versiyonunda doğrudan duvara takılır. 460 versiyonunda duş dirseği ile tavana veya duvara takılır. Nerede olursa olsun: İnce krom çerçevesi ile banyoda hafif ve zarif şekilde yer alır. (Montaj, modern tekniğin duvarda görünmez şekilde saklandığı ana ünite üzerinde yapılır.)

Konforlu duş kontrolü: Sprey tiplerini dokunmatik olarak hafifçe butona basarak termostattan seçebilirsiniz: Select-Teknolojisi ile. Shower Select yelpazesinden size uygun duş kontrolünü seçebilirsiniz.

Kolay temizlik: Temizliği kolay sprey diskini kolayca alet kullanmadan çıkarabilirsiniz (QuickConnect). Kireç kalıntıları disk çıkarılmadan da uzaklaştırılabilir - silikon napları ovalamanız yeterlidir (QuickClean).

Rainmaker Select – Duş konforunda yeni bir ölçü

Resimler

Net tasarımı ve alan yaratma özelliği ile Rainmaker Select modern banyolara yenilik katar.

Duş kolonu? Aplike veya ankastre kontrol?

Banyonuzu yenilemek istiyorsunuz ve büyük bir sağlık, yağmur duşu takmak istiyorsunuz? Jenerasyon banyosu hakkında fikir yürütüyorsunuz? O zaman hemen bir duş kolonu taktırın. Böyle çok yönlü bir duş sistemi bir tepe duşu, bir el duşu (her biri için farklı tipler mümkün) ve bir Select termostatından meydana gelmektedir. Yenilikçi hansgrohe termostat tekniği güvenilir bir "akış" temin eder ve hoş olmayan sıcaklık değişikliklerine karşı korur.

Rainmaker Select duş kolonu ile duşunuz bir çok harika işleve sahip, „ShowerTablet“ üzerinden kontrol edeceğiniz tamamen yeni bir görünüme kavuşur. Bu aplike termostat ayrıca üzerinde hoş bir duş keyfi için gerekli olanların yer alacağı 700 mm uzunluğunda cam ve kromdan raf alanına sahiptir. Duşların kontrolü için alternatif olarak sıva altına döşenebilen ankastre termostatları da seçebilirsiniz. Bu geriye alınan "ShowerSelect" birimleri ile duşun altında kalan boş yeriniz büyür. Kullanım modülleri köşeli veya yuvarlak tasarımlı olarak temin edilebilir.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>