AXOR Montreux

 Güvenirlik. Mükemmel.

Yüzyıl dönümü. Kalkınma ve gelişimin çağı ve efsanevi Avrupa'nın Grand oteller dönemi. Montreux, bu dönemi diğerlerinden çok daha fazla temsil eden bir şehirdir. Cenevre Gölü'ndeki efsanevi kaplıca. AXOR Montreux koleksiyonu, işte bu günlerin cazibesini yoğunlaştırarak sunar: Koleksiyona ait bataryalar, duşlar ve aksesuarlar, ilk sanayi tipi üretilen bataryaların geleneğine uygun olarak düzenlenmiştir. Köprü görünümü, star volanlar ve otantik yazılı porselen ekler, klasik
batarya tasarımının özellikleridir. Ayrı parçalardan birleştirilmiş. Kullanımı konforlu. Alçak gagalar ve star volanlarla klasik görünümlü. Veya yüksek gagalar ve çubuk volanlarla modern görünüm. 20. yüzyılın başlarına ait stilin tamamlanmış şekli.

AXOR Montreux'un başarı öyküsü 2006 yılında başlamıştır. Phoenix Design ile işbirliği içinde oluşmuştur. Stuttgartlı tasarım ofisi, 700'den fazla tasarım ödülüyle yıllardır IF Ranking'in önde gelenidir. AXOR Montreux'un otantik-klasik koleksiyonu, yenilikçi çubuk volan gibi seçeneklerle tamamlanmıştır.

AXOR Montreux'un batarya ve aksesuarlarıyla banyonuzda yüzyıl dönümünü yeniden canlandırın. Veya modern ambiyansınıza AXOR Montreux ile heyecanlı vurgular ekleyin.

Resimler
  • AXOR Montreux lavabo bataryası
  • AXOR Montreux banyo bataryası
  • AXOR Montreux aksesuarlar
  • Küvette AXOR Montreux
  • AXOR Montreux duş kolonu
  • AXOR Montreux üç delikli batarya

AXOR Montreux koleksiyonuyla ilgili daha fazla bilgi

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>