AXOR Uno

Pürizm. Mükemmellikte.

Sade şekil, radikal indirgenmiş tasarım, mükemmel işlevsellik: Phoenix Design'in AXOR Uno banyo koleksiyonu, pürizmi tamamlıyor. Özünde: Su taşımanın en eski yolu borular ile. AXOR Uno'nun silindirik şekli, tasarım prensibidir. Altın kesimli yüksek biçimli geometrik elementler, hassas bir şekilde birleştirilmiştir. Sofu şekli, banyoda lavabodan küvete ve duşa kadar özel bir etki yaratmaktadır.

Batarya fonksiyonları da radikal bir şekilde en öze indirgenmiştir. Örneğin ergonomik demir volan, zero volan veya yenilikçi Select teknolojisi. Bataryalar basma butonu ile açılıp kapanabilmektedir. Şekil ve fonksiyonda mükemmellik.

AXOR Uno bataryaları lavabo ve küvet için tek kollu bataryalar, üç delikli bataryalar, duvar armatürleri olarak ve zeminde duran seçenekleriyle temin edilebilmektedir. Fırçalanmış nikel veya cilalanmış pirinç gibi AXOR FinishPlus'un on beş özel yüzeyinden biriyle özel renk vurguları elde edin.


Pürist şekiller. Uyumlu yapılar.

Resimler
  • AXOR Uno lavabo bataryası
  • AXOR Uno duvar armatürü
  • Zeminde duran AXOR Uno lavabo bataryası
  • Demir volanlı AXOR Uno banyo bataryası
  • Zeminde duran AXOR Uno küvet kenarı banyo bataryası
  • 360 tepe duşlu AXOR duş kolonu

AXOR Uno koleksiyonuyla ilgili daha fazla bilgi

AXOR Uno broşürü PDF 1,8 MB
AXOR marka kataloğu PDF 22,3 MB

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>