Peter Sagan, hansgrohe el duşuyla

Flash Player'ı buradan indirin (link)

BORA-hansgrohe

Günlük enerji dozu

hansgrohe'yle suyun en güzel anlarını yaşarsınız. En değerli element olan suyun sporla ayrılmaz bir bağı vardır. hansgrohe, bir sonraki zorlu etaba odaklanmakta yardımcı olur ve zorlayıcı bir gün sonrasında duşun altında gevşeme imkanı sunar: Duşta motivasyon ve keyif almak, her gün yüksek performans sunan sporcuların için de önemlidir. Bu sebeple hansgrohe birinci sınıf bisiklet takımı BORA-hansgrohe'nin resmi sponsorudur. Bisiklet sporu tıpkı hansgrohe'nin mutfakta ve banyodaki ürünleri gibi dinamik, yenilikçi ve kitleleri kendine hayran bırakan bir spor dalıdır. 

Canlandırıcı bir duş

Premium el duşu Raindance Select E 120'nin kusursuz duş keyfi sadece yarış öncesinde ve sonrasında ortaya çıkmıyor. Büyük trnd* tüketici testine katılanların yüzde 97'si duş keyfinden tamamıyla memnun olduğunu söyledi. Beş ülkeden gelen test sonuçlarına istinaden katılımcıların hemen hepsi, sprey tipleri, kolayca ve sezgisel olarak değiştirilen Select fonksiyonuna hayran kalırken, bir çoğu da el duşunun olağanüstü tasarımını övdüler. 

Kendi kararınızı kendiniz verin ve uzman satıcıyı bulun!

Takipçi olun: BORA-hansgrohe bisiklet takımı sizi resmi web sitesinde bilgilendiriyor ve sosyal medyada da aktif:

 *El duşu (2013-2015) DE, UK, FR, NL ve BE'den gelen 1700 bireysel kullanıcı tarafından Avrupa'nın en büyük anket pazarlama topluluğu trnd'de test edildi. 

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>