Aquademie'de danışma görüşmesi

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Hansgrohe Aquademie bireysel ürün danışmanlığı

Hansgrohe Aquademie ürünler, teknoloji ve tasarımla ilgili bireysel danışmanlık sunuyor

Banyonuzu modernleştirmek veya komple yeni bir banyo istiyorsunuz ve bu sebeple teknoloji ve banyo tasarımı yenilikleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz? Donanımlı danışmanlarımız Hansgrohe ve Axor ürünlerine yönelik tüm sorularınız için hizmetinizdedir. Ayrıca ürünlerin fonksiyonunu ve farklı ürünleri birlikte nasıl kombine edebileceğinizi de size memnuniyetle göstereceklerdir.

Hazırda bir banyo planlamanız bulunuyorsa lütfen bu planı Hansgrohe Aquademie'deki bireysel randevunuza beraberinizde getirin. Danışma hizmeti elbette ücretsizdir. Ve randevunuzu alırken bu tarihi aynı zamanda Showerworld'e yapacağınız ferahlatıcı bir ziyaretle de kombine edin. Hiç bir şey Hansgrohe ve Axor ürünlerini canlı olarak keşfetmekten daha ikna edici olamaz.

Danışmanlık kaydı

Danışma her Salı, Çarşamba ve Cuma günü saat 13.00 ila 18.00 arası gerçekleşmektedir. Lütfen planladığınız ziyaretten en az bir hafta önce bireysel bir randevu alın. Rezervasyonunuzu seve seve almaya hazırız.
Tel: +49-7836 51-3272
E-posta 

 

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>