Hansgrohe Aquademie'sindeki banyo sergisi: 1000 metrekare üzerindeki banyo ve duş dünyası.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Hansgrohe ve Axor'un banyo teşhiri

Bataryalar – su rüyası – su mutluluğu

Kara Orman bölgesindeki Schiltach'ta bulunan şirket merkezinde gördükleriniz sizi hayrete düşürecek! Hansgrohe Aquademie'deki banyo teşhiri ziyaret eden herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Teşhir merkezimiz ürünlere bilgi amaçlı genel bir bakıştan çok daha fazlasını sunmaktadır. Tüm alçak gönüllülüğümüzle söylemek gerekirse: Bunu mutlaka görmelisiniz.

1000 metrekarelik teşhir salonunda yapılan banyo sergisinde şunları sunuyoruz:

  • Hansgrohe ürün ve stil dünyası 
  • Tasarım markası Axor'a ait koleksiyonlar ve oda konseptleri 
  • Suyun, çevre bilinci ile kullanımı için trendleri belirleyen teknolojilerle bu önemli kaynak hakkında bilinmesi gereken daha birçok şey
  • İlham verici, şaşırtıcı, serinletici

Banyo sergisinde size yardımcı olması için Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde ücretsiz sesli kılavuz sunmaktayız.

Hansgrohe : Banyonun binbir yüzü var

Bir banyonun birçok anlamı olabilir…
Müsaade edin, banyo sergisinde imkanların çokluğuyla size ilham verelim. Uluslararası tasarım yıldızlarının "ıslak mekanları" rahatlatıcı vahalara nasıl dönüştürdüklerine hayran kalacaksınız. Banyonun geleceğini "su ormanında", yani Axor WaterDream'de görecek ve duyacaksınız. İspanyol tasarımcı Patricia Urquiola tarafından tasarlanmış ve mükemmel biçimde düzenlenmiştir. Schiltach'ta bizi tanımadan bile önce sahip olduğunuz tüm banyo hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Bilgi defterlerinden koparılabilecek detaylar

Banyo sergisinde bilgi defterlerinden sayfalar koparabilir ve eve götürebilirsiniz. Bu sayfalar, sergilenen Hansgrohe markası bataryalar ve duşlar ile sergide görebileceğiniz başka üreticilere ait tamamlayıcı ürünler hakkında bilgiler içermektedir. Bu defterler seramikler, aynalar ve zeminler, duvarlar, lambalar veya dekorasyon elemanları hakkında iyi bir ilham ve araştırma kaynağıdır.

Bir kağıttan koparmak yerine bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>