Hansgrohe su, banyo ve tasarım müzesi, çok güzel orijinal parçalar, tarihi düzenlemeler ve heyecan verici anekdotlar barındırmaktadır.

Hansgrohe Turları

Size kapılarımızı açıyoruz

Dünya çapında başarılı olan banyo sektörü uzmanının kulislerine bir göz atın. Schiltach ve Offenburg'taki fabrika gezilerimiz ile, Hansgrohe batarya ve duşlarının nasıl üretildiğini ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Çevre korumasını ne kadar ciddiye aldığımızı ve "Made in Germany" kalitesinin bizim için ne anlama geldiğini göreceksiniz. Su, banyo ve tasarım müzesindeki turumuzda, 700 yıllık banyo ve kültür tarihinde heyecan verici bir gezintiye çıkacaksınız. 

Turlarımız için lütfen kayıt yaptırınız.
Telefon Aquademie: +49 7836 51-3272 
E-posta

Ekstra bir tur mu istiyorsunuz?
Turlarımızı istediğiniz tarihlere aldırabilir ve birçok dilde yapılmasını isteyebilirsiniz. Lütfen önceden bizi arayınız.
(Maksimum 25 kişi ve Ücret 150,- €)

Aşağıda tüm tarihleri, detayları ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz

  • Hansgrohe Aquademie rehberlik turları derinlere dalmak isteyen herkes için uygun.

  • Hansgrohe canlı: Bir musluğun nasıl oluştuğunu veya 70 adet tek parçadan duş keyfinin nasıl meydana geldiğini yakından öğrenin.

  • Gösterişli küvetlerden, porselen kaselere ve diğer ihtişamlı parçalara: Bu Hansgrohe turunda orta Avrupa'nın 700 yıl önceki banyo ve duş kültürüne dalıp gideceksiniz.

  • Hansgroheden canlı: Offenburg'taki fabrika turunda, Avrupa'nın en büyük duş üreticisinin, Hansgrohe duş başlıklarını nasıl ürettiğini göreceksiniz.

  • Bir musluk nasıl yapılır? Schiltach'taki Axor fabrikasında bataryaların nasıl üretildiğini fabrika gezisi ile tüm ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz.

  • "Biri bana suyu uzatabilir mi" ve "Çocuklar için su" başlıklı Hansgrohe turlarında çocuklar ve gençler çok değerli olan su elementi hakkında detaylı bilgi sahibi olacak. Ve yedi yüz yıllık banyo kültürünü keyifle öğrenecektir.

  • Bu interaktif Hansgrohe turunda çok değerli olan su elementinin hem ekonomik hem de ekolojik olarak nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam