Hansgrohe 2016 takvimi baş sayfası.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

“Brilliant Shower”: Hansgrohe 2016 takvimi

Petra van Raaij, Hansgrohe için İbiza'da çekimlerde

Hansgrohe 2016 takviminin merkezinde yeni tepe duşu “Rainmaker Select” yer alıyor. Hansgrohe, on iki sanatsal motifin yaratılması için Hollandalı fotoğraf sanatçısı Petra van Raaij'yı kazanabildi. Mükemmel bir seçim: Sanatçı çalışmalarında tasarım ve doğa, vücut ve duş, insan ve suyu tek bir bütün haline getirebildi. Çalışmaları, düz bir çizgiyle parlak kaplama birleşiminin yüksek estetiğe dönüştüğü yenilikçi tepe duşun özelliklerini yansıtıyor. Uluslararası oluşturulan takvim ekibi, “Brilliant Shower” çekimleri için hafifliği ve güzelliği, büyüleyici konumu ve güneş altında ışıldayan suyuyla ünlü bir Balear adası olan İbiza'da uçtu.

Saf tasarımla uyum içindeki şehvetli su serüveni

Resimler

© Petra van Raaij. Hollandalı fotoğrafçı, Hansgrohe takvim çekimini estetik, renk ve tasarım bakımından yüksek duyularla gerçekleştirdi.

İbiza'ya gelin: Parlak bir duş anı için!

Hansgrohe 13. fotoğraf takvimini çıkartıyor. Bu sefer çekimler Cap Martinet'de heyecanlı bir mimariye ve aynı zamanda mükemmel bir deniz ve İbiza manzarasına sahip olan bir villada gerçekleşti. Kara ormandan gelen su estetikçileri ilk kez her takvim motifine bir QR kodu entegre etti. Bu yöntemle akıllı telefon veya tabletle yapılan tarama sonucunda fotoğraf çekimine ait ilgili Making-of videosu açılıyor ve izleyiciyi İbiza'da duygusal büyüleyici bir duş keyfine kaçırıyor.

Hansgrohe 2016 takvimi: Setten izlenimler

Resimler

Üç manken ve derin, mavi denizli bir ada …

  • Hansgrohe takvimi Making-of 2016, Petra van Raaij, asistan.
  • Hansgrohe takvimi Making-of 2016, Petra van Raaij, manken.
  • Hansgrohe takvimi Making-of 2016, Petra van Raaij, manken.
  • Hansgrohe takvimi Making-of 2016, havuzda manken.
  • Hansgrohe takvimi Making-of 2016,, havuzda fotoğraf çekimi.
  • Hansgrohe takvimi Making-of 2016, erkekler ve manken.
  • Hansgrohe Kalender-Making-of 2016, prodüksiyon sonrası.
  • Hansgrohe Kalender-Making-of 2016, motif seçimi.
  • Hansgrohe takvimi Making-of 2016, Petra van Raaij, prodüksiyon sonrası.

Petra van Raaij: Duyguların yansıması

Hollandalı moda fotoğrafçısı Petra van Raaij'in stüdyosu Berlin'de bulunuyor. Maastricht'de moda tasarımı alanında üniversite eğitimi görürken fotoğrafçılık tutkusunu keşfeder. 2004 yılında Cape Town'e yaptığı bir ziyaret esnasında profesyonel moda fotoğrafçısı olmaya karar vermeden önce, kariyerini makyaj sanatçısı olarak sürdürür. Fotoğrafları yoğun şehvet ve duygu yansıtır ve bu çizgi, Cosmopolitan, Elle, Jolie ve GQ gibi dergilerin ve aynı zamanda Passionata, Rituals, Triumph veya Tschibo gibi markaların da tercihidir. Dünyanın her yerinde çalışmalarda yer alır. Hansgrohe İbiza çekimlerinde sanatçının çamaşır, banyo giyimi ve güzellik konularındaki tecrübelerinden yararlanmıştır. Jessica, Shana ve Jason adlı üç manken, Petra ile yakın temaslı çekim gerçekleştirdiler. Böylelikle 2016 yılında takvimi görenleri büyüleyecek olan parlak ve çekici anlar yakalandı.

Baskı

Şirket: Hansgrohe SE, Schiltach, Joachim Huber
Konsept & Tasarım: Werbung etc., Stuttgart, Marcus Berner
Fotoğraf: Petra van Raaij, Cape Town/Berlin, c/o wildfoxrunning.com
Foto asistan: Hayden Phipps, Cape Town, Jessica Zumpfe, Berlin
Saç & Makyaj: Bert Kietzerow, Berlin
Giyim: Tanja Becker, Berlin
Yapımcı: Farolito, Valencia, Daniela Meister
Teknisyen: Hansgrohe SE, Alpirsbach, Erwin Brüstle, Phil Finnegan, Mallorca
Prodüksiyon sonrası: Retouched Studios, Daniel Steinbrück, Hamburg
Baskı: Straub Druck + Medien AG, Schramberg

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam