Axor One termostat modülü.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Axor One

Küçültme prensibinin başyapıtı

Axor One, duşa cömert bir alan duygusu katan bir yapıdır. Düzgün biçimlendirilmiş alanlar, zarif yuvarlanmış kenarlar ve ince gövde, termostat modülünü bir tasarım objesi haline getirmektedir. Axor One doğada bir monolit gibi minimal bir tek parça olarak şekillendirilmiş ve krallara özgü bir sakinlik yansıtmaktadır.

Tüm fonksiyonlar merkezi bir kontrol ünitesine indirgenmiştir ve bu üniteden tüm duştan yönetilebilmektedir. Düzgün biçimlendirilmiş kanatlar duşun kullanımını konforlu hale getirmektedir. Kolayca parmağınızla, elinizin tersiyle veya dirseğinizle ilgili kanata basıyorsunuz ... ve anında istediğiniz duş aktif hale geliyor. Duşun kullanımı bu sayede tamamen sezgisel olarak gerçekleşir. Bunun arkasındaki teknoloji, çevirme yerine basmayı prensip haline getiren Select teknolojisidir.

Axor yeni duş programı için bilinçli olarak Londra'lı tasarımcılar Edward Barber & Jay Osgerby'i tercih etmiştir. Bu tasarımcılar, tasarımda özellikle de kullanıcının obje ile temasta ne gördüğü, ne duyduğu ve ne hissettiğine göre yön belirleyen Interaction tasarımı felsefesini temsil etmektedir. Size duşunuzun tasarımında büyük özgürlük sağlayan küçültme prensibinin başyapıtı işte böyle oluştu: Tüm Axor duşlarını Axor One termostat modülü ile zarif şekilde kombine edebilirsiniz. Daha da bireysel bir ifade için Axor One'yi özel olarak Axor Manufaktur'da hazırlanan 15 özel yüzeyle de alabilirsiniz.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>