Phoenix Design'de tasarım çizimi.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Hansgrohe marka kalitesi sunuyor. 1901'den beri

Made by Hansgrohe – Designed for Life

Lider sıhhi ürün şirketlerinin arasında yer alan Hansgrohe, şekil ve fonksiyon olarak en yüksek kalitede ürünler üretiyor. Dünya çapındaki tüm müşterilerin uzun süre ürünlerin keyfini çıkarması için. Axor ve hansgrohe markalarının kalite ölçeği çok yüksek: Bu sayede sadece yüksek kalitede ve içme suyuna uygun, uzun süreli testlerde denenmiş malzemeler kullanılır. Katı ve Hansgrohe şirketine özgü yönetmelikler ve ayrıca bağımsız enstitülerce uygulanan düzenli testler sayesinde memnuniyetiniz sürekli güvence altında.

Hansgrohe'nin verdiği kalite sözü şunları kapsıyor:

Ürün kalitesi
Uzun bir kullanım ömrü için geliştirilen güvenli, sağlam ve sürdürülebilir ürünlere güvenin. Hansgrohe kalitesi aynı zamanda şu anlama geliyor: Kullanım kolaylığı, akıllı fonksiyon türü, kolay montaj ve gerçek ek değere sahip yenilikçi teknolojiler.

Tasarım kalitesi
Modadan bağımsız güzellikteki ürünleri yıllar sonra da seveceksiniz. Ve severek de kullanacaksınız. Sonuçta söz konusu olan dış görüntüden daha fazlası. Mükemmel bir tasarım kısa ömürlü moda trendlerinin ötesindedir ve yatırım güvencesi sunar.

Üretim kalitesi
Hansgrohe üretimde seçkin malzemeler, yüksek teknoloji ve hassas işçiliği ön planda tutar. Ama çevre koruması, verimli kaynak kullanımı ve iş gücü için iyi çalışma koşulları da bunlara dahil. Bu şekilde sürdürülebilir ve değerli olarak üretilen ürünleri vicdanınız rahat olarak satın alabilirsiniz.

Servis kalitesi
Sizin için daima ulaşılabilir durumdayız. Hansgrohe'yi fuar ve etkinliklerde ziyaret edin veya batarya ve duşları canlı olarak keşfedin. İstediğiniz ürünü size memnuniyetle Hansgrohe Aquademie'de özel olarak da sunarız. Esnaf ve ticaretteki partnerlerimizin alanlarında en şekilde eğitilmiş olması da size fayda sağlayacaktır.

Şekil ve fonksiyonda en yüksek kalite

Resimler

Axor ve hansgrohe: İki marka, tek garanti

  • Raindance Select tepe duşu
  • Yenilikçi Select teknolojisi
  • Yenilikçi QuickClean teknolojisi
  • Axor'dan Salon d’Eau
  • Logo iF sıralaması, Hansgrohe 2015
  • Metris Select evye bataryası
  • Batarya gövdesi polisaj edilirken
  • Sprey laboratuvarında duş kontrolü
  • Batarya montajı, pin volan
  • Hansgrohe sıhhi kurslar

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>