Axor Citterio Select evye bataryası kullanımdayken.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Axor Citterio Select evye bataryası

Evye ünitesinde şıklık ve yüksek teknoloji - Antonio Citterio tarafından tasarlanmıştır

Axor Citterio Select evye bataryaları, hobi amaçlı veya profesyonel şeflere yemek pişirmeyi eğlenceli hale getirmek için şık bir çözüm sunuyor. Her ikisi de 110°/150° derece dönebilir olan, dönebilir gagaya sahip evye bataryası versiyonu ve spiralli gagayla donatılmış versiyon evye ünitesinde size büyük bir hareket alanı sağlar. Böylelikle suyu tam olarak ihtiyacınız olan yere yönlendirme avantajına sahip olursunuz.

Göze çarpan özellikler: Ergonomik volan

En göze çarpan özelliklerden biri yüksek kaliteli ve hassas şekil verilmiş batarya volanıdır. Uzunluğu ve düz yapısı sayesinde volanı elleriniz sabunluyken dahi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Batarya zarif gövdesiyle şık bir görünüm kazanmaktadır.

Küçük bir butonla büyük işlem

Select teknolojisi sayesinde evyenin kullanım kolaylığı arttırılır. Batarya başlığında bulunan Select butona basarak su akışını kolaylıkla açabilir veya kapatabilirsiniz. Parmağınızı, dirseğinizi veya elinizi kullanarak adeta yanından geçerken suyu durdurun. Böylelikle meşgul olduğunuz işleri aksatmak zorunda kalmazsınız. Sıcaklığın veya akış miktarının istenmeden değiştirilmesi artık geçmişte kaldı. Su akışı bataryadaki volanla da kontrol edilebilir.

Evye ünitesinde şıklık

Resimler
  • Siyah üzerinde Axor Citterio Select.
  • Axor Citterio Select evye bataryası.
  • Axor Citterio Select evye bataryası.
  • Axor Citterio Select evye bataryası.
  • Axor Citterio Select evye bataryası.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>