Bir bakışta Axor Universal aksesuarlar.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Axor Universal aksesuarlar

Evrensel ve bireysel olarak kullanılabilen aksesuarlar - Antonio Citterio tarafından tasarlandı

Axor Universal aksesuarları hayatın kendisi gibi çok yönlüdür. Zamana bağlı olmayan zariflikteki aksesuarlar, ister aile, ister bekar isterse de jenerasyon banyosunda olsun, farklı konfor beklentilerini karşılamaktadır. Elemanları ayrı olarak tamamen kendi istekleriniz ve gerçekleriniz doğrultusunda kombine edin. Evrensel tasarım, yumuşak şekilleri ve net çizgisiyle çok farklı stil dünyalarına uyum sağlar. Ve bu, sadece banyo için geçerli değildir. Raflar, havluluk ve bir sabun haznesi mutfakta da memnuniyetle karşılanırlar.

Yüksek kaliteli ve esnek

Axor Universal aksesuarları yüksek kaliteli malzemelerden oluşmaktadır: Krom kaplı metal, ayna camı veya beyaz boyanmış cam. Bunlar hijyenik, kolayca temizlenebilir ve uzun ömürlüdürler. Axor Universal aksesuarları ayrıca son derece esnektir: Ürünler farklı Axor koleksiyonlarına uyar ve banyodaki yaşamı ayrı çözüm olarak veya kombine halinde daha kolay ve rahat hale getirirler. Böylelikle bir eleman ya bir havluluk olarak kullanılabilir ya da örneğin dış fırçası kabı veya sabunluk gibi diğer aksesuarlar için bir korkuluk olarak güzel şekilli bir raf hizmeti görür: Karar sizin!

Akıllı detaylar hayatınızı kolaylaştırır

Axor Universal aksesuarlarının iyi düşünülmüş çözümleri daha da bir konfor sağlamaktadır. Bu bağlamda sıvı sabun verici hem sadece bir elle kolayca kullanılabilmekte, hem de düz cam kapağı ile banyo veya mutfakta ek bir raf sunmaktadır. Korkulukları çeşitli elemanlar için temel olarak kullanacaksanız, bunlar hemen elinizin altında ve sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiştir: En çok kullanılan aksesuarları kendi dilediğiniz şekilde kombine edin.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>