Axor Citterio E ile banyo ambiyansı.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Axor Citterio E

Lüksün özü

Axor Citterio E, klasik görünümü modern işlevsellikle birleştiren bir koleksiyondur. Tasarım, yumuşak şekillere akıcı olarak geçiş yapan hassas şekil verilmiş alanlar ve kenarlardan oluşmaktadır. Suyun günlük kullanımı vurgulanır ve özel bir hale getirilir.

Axor Citterio E, banyoyu şıklaştırırken ürünler de ister modern apartmanda olsun, isterse de özel villada, uyumlu bir şekilde farklı ambiyanslara uyum sağlar. Tasarım, İtalyan mimar ve tasarımcı Antonio Citterio'nun kaleminden çıkmıştır. Bu, Axor'un tasarımın beyefendisi ile birlikte geliştirdiği üçüncü koleksiyondur.

Axor Citterio E'nin keyfini banyonun tüm alanlarında çıkarırsınız: Farklı batarya varyasyonları arasında seçim yapabileceğiniz lavaboda, ürünlerin yüksek işlevselliğini ve sezgisel kullanımını yaşayabileceğiniz duşta ve zeminde duran bir küvet termostatı veya aplike batarya arasında seçim yapabileceğiniz küvette.

Axor Citterio'lu banyoyu Axor'un kapsamlı aksesuarlar programından eklentilerle zevkli bir şekilde tamamlarsınız. Axor Citterio E için, yine Antonio Citterio tarafından tasarlanan Axor Universal ürünlerini tavsiye ediyoruz.

Banyodaki yeni şıklık

Resimler
  • Axor Citterio E duvar armatürü.
  • Axor Citterio E'den 3 delikli duvar armatürü.
  • Axor Citterio E duş termostatı.
  • Axor Citterio E ile duş.
  • Axor Citterio E küvet kenarı termostatı.
  • Axor Citterio E kırmızı altın lavabo bataryası.
  • Axor Citterio E zeminde duran banyo bataryası.

Axor Citterio E koleksiyonuyla ilgili daha fazla bilgi

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>