Dönebilir gagaya ve el duşuna sahip Metris evye bataryaları; evyede bireysel esneklik.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Yeni evye bataryaları kullanımda ve tasarımda mükemmel

Mutfağınız için güzel aletler - sebzeleriniz için duş keyfi

Yemek pişirmek bir sevdadır. Mükemmel ürün için sahip olunan doğru sezgilere sahip Hansgrohe, tüm dünyadaki yemek pişirme heyecanı için kendi üzerine düşeni yapıyor. Biz size yeni ve modern evye bataryaları sunuyoruz. Ne de olsa evye ünitesi, yemek yapmanın temel taşıdır. En önemli gıda evyeden akıyor: Su.  Phoenix Design ile birlikte mutfağa yeni bir görünüm ve geniş bir alan kazandıracak yeni bir kalıp dili geliştirdik. Krom ve paslanmaz çelik arasında, ocağın, buzdolabının, davlumbazın veya kulpların rengine göre seçim yapabilirsiniz.

ComfortZone'a hoş geldiniz!
Hansgrohe'nin mutfak bataryalarıyla daha fazla yeriniz ve esnekliğiniz olacak. Bireysel ayarlanabilen dönme aralıkları, çıkarılabilen gagalar veya el duşlarıyla. El duşunu önden tutun ve kendinize doğru rahatça çekin. Bu şekilde yüksekliği değişmeden büyük kapları bile rahatça doldurabilirsiniz. MagFit manyetik kulp sayesinde duşları kullanıldıktan sonra tekrar batarya yuvasına sabitlenir. Eğer bataryalı evyeniz bir pencerenin önündeyse ve yerinin değiştirilmesi gerekiyorsa: Bunun için de ürün seçeneklerimiz var.

Metris evye bataryaları - kolay kullanım

Banyoda size keyif veren şey, sizi mutlaka mutfakta da mutlu edecektir: çeşitli bataryalar, farklı sprey tipleri. Ekstra ergonomik volanı ve çıkarılabilir duşuyla yeni Metris, evye ünitesinin başındaki işinizden keyif almanızı sağlayacak. Metris size iki sprey tipi sunuyor: Normal sprey ve duş spreyi, bunları bir düğmeye basarak kolayca değiştirebilirsiniz. Normal sprey kapları isabetle ve su sıçratmadan doldurur. Sebze, salata, balık veya etlerinizi iyice yıkamak ve temizlemek için ise büyük alanlı duş spreyine geçebilirsiniz. Suyu açmak, kapatmak ve sıcaklığı ayarlamak için uzun volanı ellerinize, parmaklarınıza veya dirseklerinize büyük bir alan sağlıyor. Metris ürün çeşitleri iki spreyli bataryanın yanı sıra ayrıca tek çıkarılabilir gagalı ve de dönebilen gagalı birer versiyon da sunmaktadır. Metris tasarımı modern evyelerin kare şekline mükemmel uyum sağlıyor.

Focus mutfak bataryaları - şimdi iki spreyli el duşuyla

Hansgrohe, Focus isimli evye bataryası serisini daha da genişletiyor ve fiyatların bilincinde olanlar için ilk kez iki spreyli bir el duşunu piyasaya sürüyor. Bu ürün evye başında size yarım metrelik hareket alanı ve suyu dilediğiniz gibi kullanabilmenizi sağlıyor. Bu enerjik ve klasik batarya serisinde de yine normal sprey ile duş spreyi arasında geçiş yapabilirsiniz. Yeni Focus modelleri mutfaktaki yaratıcı çok yönlülüğü geliştiriyor: Bunlar her ortamda, her fiyat sınıfları için ve her ihtiyaca göre zarif ve işlevsel çözümler sunuyor. Focus ürün çeşitlerinde hem konforlu temel varyasyonlar hem de yüksek ve 360°'ye kadar döndürülebilen gagalar bulunuyor. Dik açılı gagalara sahip Focus evye ünitesi bataryaları, net, düz mobilya şekillerine sahip modern mutfaklara mükemmel uyum sağlıyor. 

Yeni mutfak ustası

Resimler

Yemek pişirme sevdası devam ediyor - Hansgrohe işlevsel, güzel şekilli mutfak aletleri sunuyor

 • Metris batarya gövdesi kenarları yuvarlatılmış bir kareden oluşur ve yuvarlak bir gagaya doğru ilerler. ek bir düğmeyle iki sprey tipi.
 • Elde ve tasarımda mükemmel: Tek spreyli el duşuna ve dönebilir gagaya sahip Metris tek kollu evye bataryası.
 • Dönebilir yüksek gagaya ve ergonomik kulpa sahip Metris tek kollu evye bataryası tüm yaş grupları için uygun.
 • Çok spreyli: İki spreyli el duşuna ve dönebilir gagaya sahip Focus tek kollu evye bataryası.
 • Evye başında yüksek konfor: Dönebilir gagalı Focus tek kollu evye bataryası.
Ürünlere git (tüm evye bataryalarının listesi)

Metris Select

Resimler
 • Metris Select, woman's hand, child's hand
 • Metris Select, woman's arm, child's arm
 • Metris Select, woman's arm, child's arm
 • Metris Select, child's arm
 • Metris Select, child's arm
 • Metris Select, woman's hand, pot
 • Metris Select, woman's arm, pot
 • Metris Select, woman's arms, pot
 • Metris Select, woman's arms, pot
 • Metris Select, woman's hands, pot

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>