Bir hanım Raindance Rainfall tepe duşu altında duş alıyor

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Raindance Select E 300 tepe duşu

En önemli yenilik: dahili sprey ayarına sahip ilk Hansgrohe tepe duşu -- tüm yüzeyi kapsayan iki yağmur spreyi tipi için

Küçük buton, büyük etki: Hansgrohe kolay basma butonu fonksiyonunu ilk kez bir tepe duşuna entegre etti. Seçme butonu yeni Raindance Select 300'ün büyük sprey diskinin ortasında bulunmaktadır. Basma butonu ile erişilebilen, cennete aitmiş gibi gözüken yağmur duşunu seveceksiniz. Aynı zamanda iki farklı sprey tipi arasında seçim yapabilirsiniz.

Kapatmak veya açmak?

Her birimizin güç aldığı kendine özel kaynaklar vardır. Hansgrohe tavandan veya duvardan su akışı imkanı sunar (iki türlü montaj imkanı):

  • Rahatlatıcı: yukarıdan gelen yumuşak ve rahatlatıcı his
    Hava ile dolu yumuşak RainAir spreyi vücudunuzu dillere destan bir damla perdesi ile sarar. Gevşemek, stresinizi yıkayıp atmak veya sadece kendinizi şımartmak istediğinizde.
  • Canlandırıcı: yukarıdan gelen taptaze uyarı 
    Rain spreyi ile uyarıcı, güçlü ve keyif veren duş deneyimi. Ekipmanınızı üstüne geçirdiğinizde veya spor sonrası kendi deponuzu su ile doldurmak istediğinizde. Bununla birlikte şampuanı etkin biçimde durular.

Tasarımdan yüksek beklentisi olan herkes için XXL-Performance.

Verdiği iyi hissin yanında tepe duşu banyonuza ön plana çıkan yaratıcı bir vurgu katar: Uyumlu bir biçimde yuvarlaklaştırılmış köşelere ve akıcı formlara sahip yeni Raindance Select tasarımı her modaya uygun şekilde modern ve değişik kombinasyonlar için yüksek derecede elverişlidir.

İki yüzey arasından seçim yapabilirsiniz:
a) komple kromla kaplı görsellik
b) beyaz sprey diskine sahip tazelik verici iki renkli tasarım

Raindance Select E 300 tepe duşu için bir duşa entegre edilmiş iki Hansgrohe sprey diski teknolojisi:
güçlü Rain spreyi için küçük çıkışlar, hava ile doldurulmuş, yumuşak RainAir spreyi için büyük delikler. 300 milimetrelik genişliği ile tepe duşu duş alan kişinin izdüşümü ile uyumludur. Hansgrohe buna XXL-Performance adını vermektedir.

Raindance Select duş kolonu: Karşı konulamayan üçlü

Sadece Raindance Select tepe duşu değil. Sadece Raindance Select el duşu değil. Sadece Ecostat Select termostat değil. Raindance Select duş kolonu tüm bu üç ürünün mükemmel kombinasyonunu sunar ve keyif veren duş deneyimi sağlar.

Seçme butonu: Hansgrohe duş ürünlerinin sahip olduğu sprey tiplerinin kolay bir biçimde değiştirilmesi

Küçük bir butona sahip tepe duşu: Bir tık ile sprey tipini değiştirebilirsiniz.

tüm Raindance duşlarına genel bakış

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>