Flash Player'ı buradan indirin (link)

Raindance Select Duşları

Duş keyfinizi seçin – sprey tipine sezgileriniz karar versin

Sadece bir klik ile sprey tipini değiştirin ve duştan daha fazla keyif alın: Bu, Hansgrohe'nin Raindance Select duşlarının ardında bulunan felsefedir. Ufak düğmelere sahip çok yetenekli yeni sistemler konforlu ve keyif veren duş deneyimini ve her modaya uygun modern banyo tasarımlarını seven herkes için doğru seçimdir.

Duşun altındaki en büyük yenilik: Tepe ve el duşunda seçim imkanı veren düğme

  • YENİ: İki sprey tipine sahip Raindance Select tepe duşu E 300.
    Bir basma butonuna basılarak sprey tipi değiştirilebilen ilk Hansgrohe tepe duşu. Ya hava kadar hafif damlacıklar, ya da güçlü ve canlandırıcı spreyler. Bir tık ile karar verin.
  • YENİ: Üç sprey tipine sahip Raindance Select el duşu E 120.  
    Yumuşak biçimde saran (RainAir), ferahlatıcı sprey (Rain) veya güçlü masaj (Whirl): Select sayesinde suyun keyfini o anda istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Basma butonu kadar yakın.

Tasarım dünyasındaki yeni gelişme olan basma butonları

Sektördeki ilk firmalardan biri olarak Hansgrohe basma butonunu banyo dünyasına kazandırıyor. Bu kullanım felsefesinin ardında Simplicity -- günlük hayata katılmış basitleştirilmiş rutinler bulunuyor. Eskiden musluklar döndürülürken bugün tıklanıyor. Aynı şekilde telekomünikasyonda da kadranlardan tuşlara geçildi. Çevrilebilen lamba anahtarları yerine neredeyse her yerde dokunmatik veya devirme şalter kullanılıyor. Otomobil sektörü marşın, anahtar ile çevrilerek çalıştırılması teknolojisini üretmeyi durduruyor ve artık motorları basma butonu ile çalıştırıyor ve durduruyor.

Select butonuyla yapılan yenilikçi sprey ayarını değiştirme özelliğinin yanında Hansgrohe el duşları ile uyumlu biçimde yuvarlaklaştırılmış köşeler ve akıcı formlarla yenilendi. El duşları için iki yüzey çeşidi bulunuyor: Krom veya beyaz/krom. Mevcut Hansgrohe çeşitleri ile en iyi kombinasyonu elde edebilirsiniz. Yeni Raindance Select serisi Phoenix Design tarafından tasarlanmıştır -- dünya çapındaki lider tasarım bürolarından bir tanesi.

Raindance Select duş kolonu E 300 ile duşun keyfine varılır -- el duşunun sprey tipleri sadece bir basma butonuyla değiştirilebilir.

Tepe duşu, el duşu ve termostat en güzel haliyle bir araya getirildi: Bir Raindance Select duş kolonunda karar kıldıysanız, ilhamınızı konforundan, tasarımından ve keyfinden alın.

Küçük buton - büyük etki: Hansgrohe, kolay basma butonu fonksiyonunu ilk kez bir tepe duşuna entegre etti. İki farklı sprey tipi arasında seçim yapabilirsiniz.

İki Raindance Select el duşunun kucakladığı bey ve hanım

Yeni ürünlerimiz suyun sizi tamamen sarmasını sağıyor, şampuanı mükemmel bir şekilde duruluyor ve masaj yapıyor. Üç farklı sprey tipinden birini seçin: RainAir, Rain veya Whirl.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>