Hansgrohe'yi canlı yaşayın

İnsan güzel şeyleri görmek ve onların nasıl çalıştığını test etmek ister. Beğendikleri ürünlerin nasıl hissettirdiklerini anlamak ister. Tüm bunları Kara Orman, Schiltach'daki Aquademie'de yapabilirsiniz. Teşhir salonumuzda dolaşın ve su hakkında heyecan verici bilgilere ulaşın. Hansgrohe Showerworld'de veya DuschTruck'ta deneme amaçlı duş yapabilirsiniz. Ya da ürün yelpazemizi yakınınızda bulunan bir bayide inceleyebilirsiniz.

Nerede karşılaşırsak karşılaşalım bir şeyi hiç unutmamalısınız: Hansgrohe virüsü halen çok bulaşıcıdır. Belki siz de ürünlerden birine sahip olmak isteyebilirsiniz. Hemen. Ancak belirtelimki bu virüsün sonuçları hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Almaya : Hansgrohe Aquademie etkinlik merkezi.

Hansgrohe firma merkezinde bulunan su dünyasında ürünlerimizi görebilir ve onlara dokunabilirsiniz. Ayrıca banyo kültürünün, orta çağdan günümüze varan tüm yelpazesini keşfedebilirsiniz. 

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>