Dünya çapında referanslar

Hansgrohe başarı hikayesi

Dünya çapında müteahhitler ve yatırımcılar, mimarlar ve planlayıcılarla birlikte iddialı projelere imza atıyoruz. Projeler söz konusu olduğunda hayati madde su ile ilgili her zaman akılcı çözümler önem kazanıyor. Bu önemli kaynak her zaman için Hansgrohe'nin en önem verdiği ve dikkat ettiği temel konu oluyor.

Su kültürü hakkındaki görüşlerimizi, yüksek kalitedeki  Hansgrohe ve Axor markalarıyla dünya çapında ispatladık: büyüleyici oteller ve kamu binalarında, özel rezidanslarda, saraylarda, transatlantik gemiler ve lüks yatlarda bugün Hansgrohe tercih ediliyor. Yüksek kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile, beklentileri çok yüksek olan müşterilerimiz bile aradıklarını kolaylıkla bulabiliyorlar.

Bizimle birlikte en önemli adreslerin birkaçını ziyaret edin!

Abu Dabi'de bulunan Shangri-La otelinin ön cephesi

Yüksek değerli banyolar mükemmel misafirperverliğin kimliğini oluşturuyor, büyük ya da küçük bir otelde ve ya  zevkli bir butik otel olması fark etmez.

Münih'teki lüks Yoo apartmanlarında bulunan yemek odası

Bir Ev, lüks bir apartman, hatta bir saray olması fark etmez: Özel mülklerde oluşturulan ambiyanslarda kişiye ait banyo kullanımı ve istekleri ön planda tutulur.

Aynı zamanda açık denizde de Hansgrohe batarya ve duşları kendini evinde hissediyor.

Hansgrohe dünyanın yedi denizinde de kendini evinde hissediyor: trend sahibi Klüp gemisinde de heyecan verici lüks motorlu yatta da...

Yerres havuzu Pontos AquaCycle'ın gri su geri dönüşüm özelliğini kullanıyor.

Su sporu kulüpleri ile serbest zamanın geçirilmesine yönelik tesisler: Bu merkezlere Hansgrohe birçok alandaki etkinliğiyle katkıda bulunuyor.

Heathrow Havaalanı'nın 5 numaralı terminalinde bulunan salonlar kendini Axor ve Hansgrohe ürünleri ile şımartıyor.

İster Salon tarzında bir tasarıma odaklanmış olsun; ister ekonomik olarak suyun tasarruflu kullanımına.. Hansgrohe'nin her zaman çözümü var.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>