Serbest zamanınızda, spor ve fitness tesisleri

Hansgrohe ile formda kalın

Spor ve fitness merkezleri ile bu tür tesislerde bulunan özel üye lobileri Hansgrohe ürünler için ideal bir yerdir. Kara Orman'da üretilen kaliteli bataryalar ve duşlar sayesinde tüm dünyadaki birçok spor tesisinin değeri artmaktadır. Çünkü suyun tasarımla birleştiği, ürünlerin çevre koruma kalitesini iyileştirdiği ve konforun hayatı güzelleştirdiği yerde insan rahatlıkla formda kalır

  • Meksika'nın Guadalajara kentindeki Estadio Omnilife futbol stadı bir volkan şekline ve de Hansgrohe'nin bir tasarımcısına sahiptir

    Meksika'da bulunan bu stat bir volkan şekline sahiptir. Ancak içinde kırmızı lav yerine "yeşil" tasarım bulunmaktadır.

  • Yerres havuzu

    Yerres havuzu, duşlarında kullanılan suyu ikinci bir kez kullanmaktadır: Hansgrohe'ye ait Pontos AquaCycle* suyun geri dönüşümünü kimyasal madde kullanmadan yapmaktadır. İşletme suyu bahçe bakımında ve şehir temizliğinde ikinci kez kullanılmaktadır.

  • Chelsea Club London

    FC Chelsea futbol kulübüne ait olan özel Chelsea Club futbol oyuncuları gibi üyelerine üst düzey Fitness ve rahatlama imkanı sunmaktadır. Hansgrohe tasarımlarının da buna katkısı büyüktür.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam