Oteller

Misafirperverliğin üstün ifadesi

İster büyük ister küçük olsun şık bir butik otel için birinci sınıf banyolar, misafirperverliğin iyi bir örneğidir. Dünya çapındaki oteller bu nedenle banyo malzemeleri için Hansgrohe ürünlerini tercih etmektedir. Kara Orman'da üretilen bu bataryalar, duşlar ve banyo koleksiyonları, ilk adreslere tasarım ve konfor açısından önemli bir artı kazandırmaktadır.

 • İzmir’in en yeni, en modern, en seçkin konsept oteli, Key Otel ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır.

 • Kapadokya’da bir düş; Cappadocia Cave Resort & Spa, Klasik resort ve beş yıldızlı otel kavramını altüst eden farklılıklarıyla tatil, eğlence, dinlence, spor ve kurumsal etkinliklerin sanata dönüştüğü bir peri masalı.

 • İstanbul’un ilk 5 yıldızlı otellerinden biri olan Büyük Tarabya Oteli, İstanbul’un bu çok önemli semtinin sembolü haline gelerek nesilleri ağırladı.

 • Kopenhag'daki Bella Sky Comwell otelinin dıştan görünümü.

  Konukseverliği Kopenhag'ın göklerine çıkaran ve Kuzeydeki metropolün en yeni semtinde bulunan ultra modern bir konferans oteli.

 • En yukarıdan Barcelona - Barselona'daki Mandarin Oriental Hotel kent sarayında yeni bir görkem

 • Cornwall/İngiltere'deki Scarlet Hotel, çevre bilinciyle lüksü harmanlamaktadır: Duş suyu iki kere kullanılarak kaynaklar korunmaktadır.

  Lüks yaşam ve doğa bilinci, Cornwall'ın muhteşem kuzey kıyısında bulunan otel, çevre bilinciyle rahatlama lüksünü bir araya getirmektedir.

 • İstanbul´un Anadolu Yakasının Ödüllü 5 Yıldızlı Oteli Marmara Denizi´nin nefes kesen manzarasını sunmaktadır.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam