Hansgrohe banyo tasarımlarında şampiyon

500'den fazla uluslararası ödüller ve "good form" sıralamasında en üst sıralarda

AXOR ve hansgrohe markalarından gelen ürünler düzenli olarak ödül alıyor, çünkü hem teknolojileri hem de estetiği açısından öne çıkıyorlar. Kullanımı kolaydır ve müşterilere de büyük fayda sağlamaktadır. Harika yenilikler, bağımsız uluslararası yargılama panellerinden tanınan ödüller, şirketin kaliteye olan talebinin altını çiziyor. Örneğin, Kara Ormanın batarya ve duş üreticisi reddot tasarım ödülünü aldı - "iyilerin en iyisi", "İF Altın Ödülü", "Alman Tasarım Ödülü" ve "Federal Almanya Cumhuriyeti Tasarım Ödülü"nü bir çok kez kazandı. Üstün tasarım kalitesi, Hansgrohe Grubu'nun DNA'sında var.

Hansgrohe sektörde iF tasarım lideri

Uluslararası Forum Tasarımı'ndan (iF) "iF ödülleri", ürün ve tasarım kalitesi söz konusu olduğunda, uluslararası alanda en çok kabul gören onay belgelerinden biridir. Hansgrohe Grubu düzenli olarak iF yarışmalarının galibi olarak ayrılıyor. Bağımsız kurum, 2008 yılından bu yana, "iF ödülü" için tasarım yarışmasında şirketlerin başarı seviyelerini belirten bir sıralama tablosu da hazırladı. Hansgrohe Grubu 2.000 civarında şirket arasında 6. sıradadır. Bu sıralamada Apple, BMW veya Siemens gibi zirvedeki markalar, Hansgrohe şirketinin arkasında bulunuyor. Aynı zamanda şirket sıhhi tesisat sektöründe İF tasarım lideri olmuştur.

Hansgrohe Group 2017 iF tasarım ödüllerinde en çok yer alan Alman şirketidir.

İF şirket sıralamasında hansgrohe 6. sırada

Hansgrohe Grubu, sektörde 1 numaralı sırada yer alan tek Alman şirketi (iF). © iF

ağımsız değerlendirme panelleri tarafından ödüllendirildi

Resimler

Uluslararası tasarım ödüllerimizin bir bölümüne göz atın

  • Altın Alman Tasarım Ödülü, ©Alman Tasarım Konseyi.
  • Almanya Federal Cumhuriyeti Tasarım Ödülü.
  • iF Altın Ödülü, ©iF Tasarım Ödülü.
  • iF Tasarım Ödülü, ©iF Tasarım Ödülü.
  • reddot tasarım ödülü - en iyilerin en iyisi.
  • Focus Open Altın.
  • Design Plus Ödülü.
  • iç yenilik ödülü - İyilerin en İyisi.
  • Duvar Kağıdı Tasarım Ödülü sahibi.
  • Elle Deco Uluslararası Tasarım Ödülü.
Tasarımcılarımız kendi alanlarının başında geliyorlar

Kuzey Amerika'dan Uzak Doğu'ya en iyi markalar: AXOR ve hansgrohe markaları için, bu, ürün yeniliği ve tasarımı sayesinde kararlı bir şekilde ilerlediğini teyit ediyor. 2009'da "Euro" dergisinin yıldızlarla süslenmiş yargılama paneli, Hansgrohe Grubunun şirketin dışındaki yaratıcı yenilikçilerin crème de la crème'inde yer aldığını doğruladı: Dünyanın en iyi 25 tasarımcıların dördü AXOR ve hansgrohe ile çalışıyor. Phoenix Design, mevcut "Yaratıcı iF sıralaması"nda 6. sırada. Tasarım stüdyosu onlarca yıldır hansgrohe marka imajını şekillendiriyor ve endüstriyel ve ürün tasarımında dünyanın önde gelen isimleriyle birlikte çalışıyor.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>