Hansgrohe SE'ye tasarım ödülleri yağıyor

400'den fazla uluslararası ödüller

Tüm dünyadan tasarım ödülleri ve yenilik alanında en yüksek notlar çoğunlukla kendilerini Kara Orman'da buluyor. Hansgrohe SE bu çekişmeli yarışmada her yıl uluslararası üne sahip değerlendirmelerde başarılı bir rol oynuyor. Aynı zamanda bu siz müşterilerimiz için de iyi, çünkü bağımsız jüriler tarafından belirlenen ödüller şirketin kalite iddiasını vurguluyor. Sizler, mükemmel ürünlerin seçiminde güvenilir birer yol göstericisiniz. Bu sayede Kara Orman'dan gelen batarya ve duş sistemi üreticisi olan Hansgrohe SE bir çok kez "Red dot – Best of the Best Design Award"ve, "iF Gold Product Design Award" ödülünü ve üç yıl üst üste "Almanya Federal Cumhuriyeti Tasarım Ödülü"nü kazandı. Bu ödül Almanya'daki en yüksek resmi tasarım ödülüdür ve "Ödüllerin Ödülü" olarak bilinir.

Hansgrohe sektörün tasarım lideridir

International Forums Design (iF) "iF awards" ödülleri dünya çapında ürün ve tasarım kalitesi açısından en önemli mükemmellik simgesini oluşturuyor. Hansgrohe SE düzenli olarak bu yarışmanın kazananları arasında bulunuyor. 2008'den beri bağımsız enstitü aynı zamanda firmanın tasarım yarışındaki başarısını "iF award" çerçevesinde yansıtan bir sıralama yayınlıyor: Bu sıralamada Hansgrohe SE yaklaşık 1.900 firma arasında halihazırda 17. sırada bulunuyor. Bu sıralamada Volkswagen, IBM ve Canon gibi zirvedeki markalar, Hansgrohe SE'nin arkasında bulunuyor. Aynı zamanda şirket sıhhi tesisat sektöründe bir numara. 

Aynı zamanda tasarımcılar da zirvede

Kuzey Amerika'dan Uzak Doğu'ya kadar en yüksek notlar: Bu Hansgrohe ve Axor için tutarlı bir rota açısından onay teşkil ediyor, ürünler konusunda yenilikçilik ve tasarım banyonun konfor ve önemini artırıyor. Hansgrohe SE'nin sıra dışı yaratıcılıkta ürünleri Crème de la Crème zevklerine göre yarattığını 2009 yılında "Euro" dergisinin jürisi onayladı. Dünya çapında en önde gelen 25 tasarımcıdan dördü Hansgrohe ve Axor ile birlikte çalışıyor. Güncel "iF ranking creative" sıralamasında Phoenix Design dokuzuncu sırada bulunuyor. Tasarım firması yıllardan beri Hansgrohe'nin piyasadaki yüzüne katkıda bulunuyor. Aynı zamanda açık ara ile Almanya'nın en başarılı tasarım ekibini oluşturuyorlar. Yaratıcı zihinlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hansgrohe: Sağlık sektöründe bir numara
Resimler
  • Reddot design award best of the best
  • iF Design Ödülü 2015
  • Almanya Federal Cumhuriyeti Tasarım Ödülü
  • iF Gold Award 2015
  • Wallpaper Design Award
  • Design Plus
  • Focus Open 2014 Gold
  • German Design Award Winner 2015
  • Elle Deco International Design Award
  • interior innovation award 2015 Best of Best

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam