Banyo sektöründe İF tasarım lideri

Göz alıcı mutfak  ve banyo tasarımları: hansgrohe ve AXOR'un ödüllü ürünleri

Banyolar ve mutfaklar kendimizi rahat hissedeceğimiz ve kendi kişisel tarzımızı geliştirdiğimiz yaşam alanlarıdır. Hansgrohe Grubunda iyi tasarım ve maksimum işlevsellik iç içedir. Dünyaca başarılı tasarımcılar ile işbirliği yapan AXOR ve hansgrohe markaları yaşam alanlarımızı daha çekici ve daha rahat hale getirmek için banyo ve mutfak ürünleri geliştiriyor. Gelişmiş tasarım kaliteleri sayesinde, bu ürünler gelecekte de memnun edecektir. Uluslararası tasarım yarışmalarında bağımsız yargı panellerinden 500'den fazla ödül alan hansgrohe, banyo sektöründe tasarım lideridir.

Philippe Starck yaratıcılığını Hansgrohe AG için kullanıyor.

Dünya çapında ünlü birçok tasarımcı Hansgrohe SE için çalışıyor. Şirket, yaratıcı zihinlerle daha iyi çözümler geliştirmeyi istiyor. Banyo için özel, kişiye uygun ifadeyi arıyor.

Hansgrohe tasarım ödülünü kazandı.
Her yıl, Hansgrohe'den gelen birinci sınıf ürünler, uluslararası tasarım yarışmalarında en üst ödülleri kazanıyor. Seçkin kalite, işlev ve estetik için. Bağımsız değerlendirme panellerinden 500'den fazla tasarım ödülü Hansgrohe Grubunu sıhhi alanda tasarım lideri yapıyor.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>