Hansgrohe, tasarım hikayeleri yazıyor

Yaratıcı zihinler hep Hansgrohe ile birliktedir. Şirket dünya çapında başarılı tasarımcıları bir araya getiriyor. Geleceğin banyosu için yeni vizyonlar geliştiren prestijli yaratıcı zihinler ve planlayıcılar ile atölye çalışmaları düzenliyor. Bu yaratıcılık süreci konusundaki açık itiraf ile Hansgrohe SE geçtiğimiz yıllarda uluslararası alanda 300'den fazla ödül kazandı.

Philippe Starck yaratıcılığını Hansgrohe AG için kullanıyor.

Dünya çapında ünlü birçok tasarımcı Hansgrohe SE için çalışıyor. Şirket, yaratıcı zihinlerle daha iyi çözümler geliştirmeyi istiyor. Banyo için özel, kişiye uygun ifadeyi arıyor.

Hansgrohe, sıhhi tesisat sektöründe tasarım öncüsü bir firma

Hansgrohe SE ödülleri silip süpürüyor: Hiçbir uluslararası jüri bu batarya ve duş sistemi üreticisinin yeniliklerine ansızın rastlamıyor. Sayısı yüzler ile ifade edilen ödüller Hansgrohe SE şirketini sıhhi tesisat sektörünün tasarım öncüsü şirketlerinden biri yapıyor.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam