Flash Player'ı buradan indirin (link)

Axor ComfortZone testi

Stil açısından emin bir planlama: Özel tasarıma sahip Axor bataryalarımıza uyumlu lavabolar ya da lavabolara uyumlu batarya tavsiyelerimiz:

Bataryalarımızdan biriyle ilgileniyor ve hangi lavabo ile uyumlu olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Veya tam tersi: Lavabo seçildi, uygun bir Axor bataryası mı arıyorsunuz? Öyleyse ilham alın ve kendinize yardımcı olun. 

Lavabo ile ilgili uyumu tesadüfe bırakmayın.

Axor banyo koleksiyonları ünlü tasarımcılarla işbirliği yapılarak yaratılır. Axor bataryaları, her bir parçaya ait ürün tasarımının ince bir şekilde birbiriyle uyumlu olduğu vizyon sahibi bir banyo konseptinin parçasıdır. Bu lavabo bataryalarının stil açısından emin bir şekilde doğru lavabolarla eşleştirilebilmesi için tasarım uzmanlarımızı sizin için estetik bir seçimde bulundular. Batarya-lavabo tablosunda size prestijli lavabo üreticilerinin güncel programlarından aksesuarlar öneriyoruz. 

Lavaboda düşsel ikililer: Bu tasarımlar bir biri ile uyumludur

Ve böylece aradığınızı tam olarak bulursunuz: Stil tablomuzda Axor lavabo bataryalarına ait çok sayıda resim bulabilirsiniz. Genel bir bakışla, hangi lavaboların hangi tasarım dilini konuştuğunu bir bakışta görebilirsiniz. Lavaboların seçiminde öncelikle stil, fiyat ve tasarım standartlarına dikkat ettik. 

Özel isteklere cevap veren bütünü göz önünde bulunduran banyo planlaması

Estetik bir seçimde bulundunuz mu? Öyleyse lütfen bayinizle görüşün. Bayiniz hayalinizdeki ikilinin profesyonel bir biçimde monte edilmesi ile ilgilenir ve banyonuzun planlanması ile ilgili başka birçok soruyu yanıtlayabilir. 

Axor bataryalar

Tüm tavsiyeleiri yükleme alanında bulabilirsiniz

Axor Citterio E ComfortZone Testi

Axor Starck ComfortZone testi

Axor Starck V ComfortZone Testi

Axor Starck Organic ComfortZone testi

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>