Hangi batarya hangi lavabo ile uyumlu?

Teknik ve optik açıdan doğru kombinasyon

Bir bataryaya aşık oldunuz ancak lavabonuza uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Hansgrohe ve Axor markası hangi bataryaların hangi lavabolara uygun olduklarını mı öğrenmek istiyorsunuz?
Batarya-lavabo kombinasyonu: Uygun ikiliyi ararken size destek olacağız. Stilli ve test merkezimizde teknik olarak test edilmiş Hansgrohe markası ürün önerileri ve Axor markası tasarım tavsiyeleriyle.

Lavaboda üzerinize su yağacak.
  1. Su akış testi: Hansgrohe test merkezindeki banyo uzmanları sizin için sayısız batarya-lavabo kombinasyonu test etti ve değerlendirdi. Bu sonuçları size ücretsiz sunuyoruz.
  2. Stil dolu kombinasyon: Bu sayede yanlış yapmak mümkün değil.
Axor Massaud lavabo ünitesi

Axor markasının tasarım uzmanları sizin hayalinizdeki gerçek ikilileri aradılar ve size tasarım ile ilgili önerilerde bulunuyorlar.  

Batarya-lavabo kombinasyonu: Güzel bir çift bulabildiniz mi?

Karar verdiyseniz beğendiğiniz kombinasyonu satış noktasına götürün. Çünkü sadece uzman bir satıcı, bulunulan yerde gereken teknik şart ve ölçülerin var olup olmadığını doğru değerlendirebilir. Çünkü eğer montaj alanı, montaj bağlantıları veya su basıncı uygun değilse en güzel kombinasyon bile hiçbir işe yaramaz. Kusursuz bir montaj için bunlar şarttır.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>