Lavaboda üzerinize su yağacak.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Hansgrohe ComfortZone testi

Çünkü biz banyodaki mükemmel uyumu tesadüfe bırakmıyoruz

Lavabo ile batarya uyumsuzluğunda su rahatsız edici şekilde dışarı sıçrar. Bunu daha ilk başta önleyebilmek için Hansgrohe oldukça güvenilir bir test işlemi geliştirmiştir: Gerçeğe yakın şartlarda firmamıza ait bataryaların piyasada yaygın olan lider üreticilere ait lavabolar ile nasıl uyum sağladığı test edilmektedir. Bu kapsamlı fonksiyon testlerinde batarya ile lavabo arasındaki boşluk ve suyun sıçrama tutumu incelenir. (Test işlemleriyle ilgili detaylar Download-bölümündedir)

Bu ComfortZone testiyle ellerinizi rahatça yıkayabilmeniz için size öneriler sunuyoruz.

Uzman bayi tarafından uygun montaj

Karar verdiyseniz beğendiğiniz kombinasyonu size en yakın satış noktasına götürün.  Çünkü sadece uzman bir satıcı, bulunulan yerde gereken teknik şart ve montaj ölçülerin doğru olup olmadığını değerlendirebilir. Çünkü eğer montaj yeri, montaj bağlantıları veya su basıncı uygun değilse en güzel kombinasyon bile hiçbir işe yaramaz. Kusursuz bir montaj için bunlar şarttır.

Hansgrohe'nin batarya-lavabo testine ait test mührü

Teknik olarak test edilmiş tüm batarya-lavabo kombinasyonlarını download bölümünde bulabilirsiniz.

5 farklı lavabo türü bulunmaktadır

Resimler

Hansgrohe ComfortZone testi için aşağıdaki seramik türlerini tanımladık. Buna uygun olarak test sonuçları içerisinde doğru Hansgrohe bataryasını bulacaksınız.

 • Arkasında batarya bulunan çanak lavabo (resimli)
 • Lavabo bataryası altında saçınızı rahatça yıkayın: PuraVida 240, çanak lavabolar veya tezgah üstü lavabolar için ideal bir partnerdir.
 • Üzerinde batarya bulunan çanak lavabo (resimli)
 • Batarya ile yüzünüzü yıkayın, vazoyu doldurun ya da saçlarınızı yıkayın: Metris 200 çanak lavabolar için ideal bir partnerdir.
 • Duvarda batarya bulunan çanak lavabo (resimli)
 • Duvara asılan Talis bataryası: Çanak lavabo başında rahatlık.
 • Alt yapı veya içeri gömme lavabo (resimli)
 • Batarya ile yüzünüzü yıkayın, vazoyu doldurun ya da saçlarınızı yıkayın: Talis 150 altyapı veya gömme lavabolar için ideal bir partner.
 • Duvara asılan lavabo (resimli)
 • İster yüz bakımı için ister tıraş olmak için: Focus 100 lavabo bataryası, duvara asılan lavabonun ideal bir partneridir.

Şu ana kadar test edilmiş tüm batarya-lavabo kombinasyonlarına genel bakış

Burada Hansgrohe Test Center'da teknik olarak test edilmiş ve şekil olarak da uygun olan ikilileri ücretsiz indirebilirsiniz.

ComfortZone Uygulaması ile batarya ve lavaboyu kombine edin

Yeni bir banyo mu planlıyorsunuz? O zaman belki de şunu tespit ettiniz: Tasarım olanakları çok yönlü, hatta sınırsızdır. Bu nedenle de banyonuzu Hansgrohe ComfortZone konfigüratörü yardımıyla düzenleyin. Bu pratik online-araç ile lavabo ve bataryanızı kolayca kombine edebilirsiniz. Bunun için de Hansgrohe batarya serisini görsel olarak çeşitli lavabo türleriyle eşleştirebilirsiniz.
Bu şekilde çok sayıda kombinasyon seçeneğiniz olacaktır:

 1. Bu seçenekler teknik açıdan testlerimizde kendilerini kanıtlamıştır ve 
 2. stil açısından uyum sağlamaktadır. Çünkü farklı tasarımları doğrudan ortamında karşılaştırabilirsiniz.

  Şimdi ComfortZone konfigüratörünü keşfedin

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>