iBox üniversal: Çok yönlü Hansgrohe ankastre montaj çözümü

Gizli Hansgrohe montajı netlik ve esneklik sağlıyor

Batarya teknolojisi arka planda yer aldığında banyo kazanır: Duvara gizlenen borular ve bağlantılar sadece banyonun daha iyi görünmesini sağlamaz, aynı zamanda daha fazla hareket alanı da yaratır. Böylelikle Hansgrohe iBox ile bir ankastre montajı, duşta ve banyoda hem daha fazla duş keyfi, hem daha net bir görüntü hem de ve daha çok hareket özgürlüğü sağlar.

Ayrıca iBox üniversal yenileme çalışmalarını da kolaylaştırır: Duvara monte edilen ana ünite, Hansgrohe ve Axor'un tüm standart batarya serilerine uyar ve kontrol ünitelerinin kolayca değiştirilmesini mümkün kılar: iBox üniversal tam anlamıyla her şeye uyar.

Bu sayede inşaat sahibi ve banyo yenileyicisi planlamada özgürlüğün tadını çıkarır: Bugünden monte edilen iBox üniversal iç seti, daha sonra acele etmeden seçilen batarya tasarımı veya bir çok spreyli tepe duşu ile kombine edilebilir. Mevcut bir uygulama da iBox üniversal temelinde değişen taleplere göre uyarlanabilir. Esnek ankastre montaj teknolojisi, duvarın sonradan tekrardan kırılmasına engel olur.

Hansgrohe'nin sıhhi ürünler profesyonelleri için hazırladığı web sitesinde iBox üniversal hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Bayi arama

Çevrenizde yer alan bir bayi bulun.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>