AirPower: Daha fazla keyif, daha fazla verim

AirPower: Huzur veren farklı bir duş tecrübesi

Bu özellik sizi sürekli heyecanlandıracak: Hansgrohe'nin AirPower duş teknolojisi keyif veren duş deneyimini arttırıyor ve su ihtiyacınızı azaltıyor. Tabii eğer aldığınız keyiften dolayı duştan hiç çıkmayacaksınız durum değişir. Bol miktarda hava ile zenginleştirilen değerli kaynağımız su, el duşlarımız ile çok daha az kullanılır. Hansgrohe'nin titiz tasarımcıları şirket içindeki ışın laboratuvarında çığır açacak bir şey keşfetti: AirPower. Bunun aktarmak istediğimiz anlamı ise Keyif alırken doğal kaynaklarımızı da koruyun.

AirPower - az miktar suyla daha fazlasını yaşayın

Prensip çok basit: AirPower ile duşunuzun sprey diski tarafından büyük miktarda hava emilir. Bu hava kelimenin tam anlamıyla akan su ile karıştırılır. Bir litre suya yaklaşık üç litre hava karıştırılır. Bu şekilde değerli kaynağımız suyu verimli biçimde kullanmış oluruz. 

AirPower – eşsiz duş keyfi

Duş alırken su, o derece havayla zenginleştirilmiştir ki, damlalar daha dolgun, hafif ve yumuşak olur. Bunun sonucunu da teninizde hemen hissedersiniz: Köpüren AirPower duş yağmuru bedeninizi saracak ve olağanüstü huzur verecek. Ayrıca çok spreyli modellerle de kendinize masaj yapabilirsiniz: Güçlü spreyin hissedilebilir biçimde gevşetici bir etkisi vardır. Ve duş keyfinin fazla olmasıyla birlikte ayrıca su ihtiyacı da azalır.

Hansgrohe ile doğal kaynakları koruyun

Bize göre: Her damla önemli ve size su, enerji ve maddi tasarruf konusunda yardımcı olacağız. Yenilikçi ürünler ve geleceğe yönelik teknolojiler ile...

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>