Bilinçli olun ve suyu tasarruflu kullanın, hemde çevreyi koruyun.

EcoSmart trendleri belirliyor

İklim koruma duş yapma ile, el yıkarken çevre bilinciyle hareket etmeyle başlar. "Suyun ustası" olarak Hansgrohe bu değerli kaynağı kullanım konusuna öncü rolünü oynuyor. EcoSmart teknolojisi ile donatılmış olan Hansgrohe bataryaları ve duşları alışıldık ürünlere göre yüzde 60'a kadar daha az su tüketir. Daha az su tüketimi enerjiye daha az ihtiyaç duyulmasına yol açar. Bu da daha az CO2 atımı ve daha az masraf anlamına gelir. 

EcoSmart duşları – gerçekler ve işlevsellik

Duşta kullanılan günlük su ihtiyacı zekice tasarlanmış bir akış limitleyici, özel spreyler ve hava ile yapılan karışım sayesinde yüzde 60'a kadar düşer. Böylece Hansgrohe'nin Raindance EcoSmart tepe ve el duşları dakikada sadece 9,5 litre su harcar, hatta Crometta 85 Green tepe ve el duşları ise dakikada yalnızca 6 litre su harcar. Kullanım yerinizdeki su basıncının ne olduğu fark etmez. Çünkü doğruluk sağlayan bir O-halkası su basıncına esnek biçimde müdahale eder ve böylece su miktarını ayarlar. Basınç yüksek olduğu takdirde halka akış açıklığını küçültür, düşük olduğu takdirde ise açıklığı büyütür.

EcoSmart lavabo bataryaları - gerçekler ve işlevsellik

Alışıldık bir lavabo bataryasında dakikada yaklaşık 13 litre su harcanır. EcoSmart teknolojisi sayesinde su tüketimini yüzde 60'a* yani dakikada 5 litreye kadar düşürülür. Bu nasıl oluyor? Hava karıştırılması ve özel bir akış sınırlayıcı ile. EcoSmart perlatörü lavabo bataryasının gaga kısmına entegre edilmiştir ve suyu sınırsız miktarda mevcut hava elementi ile zenginleştirir. Sonuç ise zengin, coşkun bir su spreyi. "Doğruluk sağlayan elastomer" otomatik olarak farklı su basınçlarına göre kendini ayarlar ve formunu değiştirir. Akışı sınırlandırır ve böylece sürekli olarak içme suyu tasarrufu yapar.
* EcoSmart olmadan: 0,3 Mpa (3 bar) basınçta dakikada 13 litre

Hızlı bir biçimde karşılığını veren diğer su tasarrufu teknolojileri

Gerçek anlamda bir su tasarruf mucizesi arayanlar kızılötesi algılama elektroniğine sahip dokunulmadan kullanılan bataryaları kullanıyorlar. Bu bataryalar suyun sadece gerçekten ihtiyaç olduğunda akmasını sağlıyor. Zekice tasarlanmış bir sensör teknolojisi tüketimi el çekildiğinde kapanan oldukça kısa bir akış süresi ile ayarlıyor ve su akışını dakikada yaklaşık 5 litre olmak üzere sınırlandırıyor.
Burada bizden suyu tasarruf konusunda inanılmaz derecede basit öneriler alabilirsiniz.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>