Çevre ve sürdürebilirlik - başarı yeni görevler verir

Hansgrohe'de yaşayan sorumlluk

Hansgrohe Grubu sürdürülebilirlik, çevre ve iklim koruma konusunda endüstrinin öncüsü. On yıllardır var olan "yeşil" firma tarihine bakıp, ekolojik bir gelecek için hedeflerini yüksek tutuyor. Çünkü toplumsal sorumluluğu almak ve sürdürülebilirliği yaşamak Hansgrohe'nın kendini anlama sürecinin ve firmaya ait hedeflerinin bir parçasını oluşturuyor. Suya olan tutku bizi enerji ve su tasarrufu yapan ürün çeşitlerimizi sürekli olarak genişletmeye itiyor. Aynı zamanda yenilikçi teknolojilerle dünya çapında trendleri belirlemeye.

İklim koruma, sürdürülebilirlik ve sorumlu olma bilinci Hansgrohe için şu anlamlara geliyor:

  • Uzun ömre sahip su ve enerji tasarrufu yapan ürünler
  • Sofistike geri dönüşüm sistemleri
  • Çevreye saygılı şubeler ve üretim teknolojileri
  • Yenilenebilir enerjilerin kullanımı
  • Su kaynağı ile sürdürülebilir bir ilişki için dünya çapında çevre koruma projeleri ve insanları bilgilendirme çabası
  • Üretim ve ürün geliştirmedi sürdürülebilirlik stratejisi için ürünlerin ekolojik bilançoları
  • Sosyal sorumluluk

 

Pontos Heat Cycle duş ve küvet suyundan ısıyı geri kazanır ve temiz sıcak su üretmede kullanır.

Enerji tasarrufu: Sıcak su ğretmek için yaptınız harcamayı tekrar kullanın. Bir daha gelmemek üzere gidere ulaşmadan önce.

Hansgrohe AG

Yeşil şirketin rengi: Neden Kara Ormanlı banyo ve hijyen uzmanı ÇEVRE ve İKLİM KORUMA ifadelerini büyük harflerle yazıyor.

Güncel sürdürülebilirlik raporunun kapağı

Sistematik ve stratejik bir biçimde konuya eğilme: Hansgrohe SE süreçler, başarılar ve iyileştirme fırsatlarını gözler önüne seriyor.

ekolojik ayak izi

Hansgrohe ürünlerinin ekolojik "ayak izi"ne sahip olması için çabalıyor: çevreyi daha çok koruyan bir üretim ve sürdürülebilirliğe önem veren ürünler için.

Tekrar düşünmeye gerek olmaksızın iklim koruma: EcoSmart duş ve bataryalar normal ürünlere göre yüzde 60'a dek az su tüketir.

CO2 öldürücü: Hansgrohe, size kaynakları korumada ve para tasarrufu yapmada yardım eden yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

AirPower: Su, akıllıca hava ile birleştirilince hacme sahip damlacıklar oluşturur. Böylece duş, hoş bir yağmur duşuna dönüşür.

Heyecanlandırıcı: Akıllı bir duş teknolojisi banyonuzda kendinizi iyi hissedeceğiniz ve sürekli olarak keyif duyacağınız bir ortam için çalışıyor.

Yılda bir kez Hansgrohe'nin davetiyle su uzmanları Schiltach'taki şirket merkezinde buluşur.

Schiltach'taki su uzmanları: Sunumlar, atölye çalışmaları ve panel tartışmalarında uzmanlar bu büyüleyici maddeyi tüm yönleriyle değerlendiriyor.

Etkin iklim koruması için ölçülebilir sürdürülebilirlik

Çevre, kaynak ve sağlığın korunması Hansgrohe şirket politikasının sarsılmaz bir bileşenini oluşturuyor. Burada ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz:

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>