Gelenek ve yenilik

1901'den beri banyo için kalite, fikir ve yenilikler

<o:p></o:p>

Form ve fonksiyonda mükemmellik, bu Hansgrohe'nin eskiden ve şimdi de bir standart. 1901'den beri banyo öncüsü Hans Grohe ve ardılları geleneksel olarak zamanlarının bir adım ilerisinde. İster ilk&nbsp;döndürülebilir el duşunu (1928), isterse de duş barını (1953) geliştirmiş olsunlar. Veya Raindance (2003) ile yeni bir duş alanı oluştursunlar. Aynı zamanda firma kurulduktan sonraki 115 yılı aşkın süredir mucit ruh Kara Ormanlı firma için asıl itiş gücünü oluşturuyor. Ön planda tabii ki: Sizin, müşterilerimizin kullanımı ve keyfi bulunuyor.

<o:p></o:p>

Hansgrohe Big Data ve suyun birleşiminden doğacak yeni fikirler ve çözümler arıyor. Çağrı üniversite öğrencilerine ve mesleğe yeni başlayanlara yöneliktir. 

Hans Grohe'nin tarihsel girişi.
Kumaş üreticisi Hans Grohe sağlık sektöründe nasıl öncü oldu ve 1901'den beri duş kültürüne etkileri ne oldu.
Porselen tutamaklı el duşu.
Fikir fabrikası: Banyo tarihini yazan ve duşta devrime yol açan ürünler, fikirler ve buluşlar.
Hansgrohe için ödüllü DNA.
Axor ve Hansgrohe'nin hangi ödülleri kazandığını interaktif DNA dizisi ile öğrenin.
Hansgrohe sprey araştırması ekip fotoğrafı.
Hansgrohe SE'nin pazara uygun yeni teknolojiler ve tasarım konseptleri geliştiren yenilikçi gücü hakkında daha fazlasını öğrenin.
Sahte el duşları.
Fikir hırsızlığına karşı koruma: Kara Ormanlı marka üreticisi rigoros neden korsan kopyalarla mücadele ediyor.
Hansgrohe SE'de üretim çalışanı.
Kara Orman'dan gelen markalanmış ürünler: Hansgrohe Alman know-how'ını hem form hem de fonksiyon açısından en yüksek kaliteye kavuşturuyor.
Bir bataryanın oluşumunu gösteren resim serisi.
Hansgrohe üretiminin içine dalın. Axor ve Hansgrohe'de kaliteli bataryaların nasıl üretildiğinde beş kısa filmde öğreneceksiniz.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>