Hansgrohe'nin yenilikçi teknolojileri

Gerçekten ek değer katan, kalite onayına sahip fonksiyonlar ve ürünler

Duş veya bataryanızın küçük bir su tasarrufu ve keyif mucizesi olmasını ister misiniz? Ekstra büyük bir tepe duşuna sahip olmak mı istiyorsunuz veya saçlarınızı lavaboda yıkamak daha mı çok hoşunuza gidiyor? Yeni bir banyo mu planlıyorsunuz veya eski banyonuzu bir konfor noktasına dönüştürmek mi istiyorsunuz? Bataryanızın anında temizlenmesini mi istiyorsunuz? Öyleyse kendinize yardımcı olun: Hayatınızı daha güzel ve konforlu hale getiriyoruz.

Resimli seçme butonu

Yumuşak damlalar mı, canlandırıcı bir masaj mı? Sadece bir tık ile sprey tipini değiştirin ve duştan daha fazla keyif alın.

CoolStart piktogramı

Bu çevre dostu Hansgrohe teknolojisiyle lavabo bataryaları kaynaklardan akıllı biçimde tasarruf eder.

Tekrar düşünmeye gerek olmaksızın iklim koruma: EcoSmart duş ve bataryalar normal ürünlere göre yüzde 60'a dek az su tüketir.

Hansgrohe bataryaları EcoSmart ile standart bataryalara oranla  %60 daha az su harcar. Bu da su ve enerjiden tasarruf etmenizi ve dolayısıyla değerli doğal kaynakları korumamıza imkan tanır. 

Hansgrohe AirPower logosu

Hansgrohe bu duş teknolojisiyle hava ve suyu bir araya getiriyor. Bu şekilde keyifle köpüren AirPower'ı tüm cildinizde hissedecek ve aynı zamanda da sudan tasarruf edeceksiniz. Çünkü havayla zenginleştirilmiş su, damlaları daha dolgun, daha hafif ve daha yumuşak yapar. Bu şekilde suyu daha verimli kullanacaksınız.

Hansgrohe ComfortZone logosu

Büyük ebatlar, inceden inceye hazırlanmış teknoloji, sezgisel kullanım. Muhteşem tasarım, yüksek güvenlik standartları ve rahatlık için de büyük bir artı: Bu işareti taşıyan Hansgrohe bataryaları ComfortZone'u genişletmektedir.

Hansgrohe XXLPerformance logosu

Şunu mutlaka yaşamak gerekiyor: oldukça huzur veren sprey tipleriyle büyük ebatlarda duş keyfi. Çapları 600 mm'ye varan Hansgrohe tepe duşları sizi gerçek bir su rüyasına götürecek.

Hansgrohe QuickClean logosu

Kim severek temizlik yapar ki? Hansgrohe'den QuickClean ile batarya ve duşlar üzerindeki kireç kalıntılarını hızlı bir şekilde sökebileceksiniz. Bunu da esnek silikon naplar sağlıyor. Taklitlere dikkat: Sadece bu QuickClean logosu gerçek Hansgrohe kalitesini barındırıyor!

iBox üniversal logo

Banyonuzda hareket özgürlüğüne ve plan yapabileceğiniz alanlara mı ihtiyacınız var? Öyleyse Hansgrohe iBox üniversal sizin için her yerde doğru seçim. Yer oluşturan Multitalent, hijyen teknolojisi tarihinde bir kilometre taşı.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>